Máte zájem o pronájem stavební mechanizace?
Smykové nakladače s příslušenstvím - Kontejnery s odvozem odpadu - Lešení - Pojízdné věže - Lehká užitková vozidla (dodávky + valník) - Autodoprava s hydraulickou rukou

Budeme Vás obratem kontaktovat a domluvíme s Vámi podrobnosti, děkujeme.

KONTEJNERY - OSTATNÍ ODPAD - ADR ODPADY

 

Kontejnery:

 od 3,5 m3 - do 18 m3 
 


  
Autodoprava s hydraulickou rukou 

 

 

 
  15 m3 

10 m3

8 m3

5 m3 


.

.

.

3,5 m3 Společnost půjčovna stavební mechanizace Rentík disponuje dostatečným počtem kontejnerů na odpad ke svozům velkoobjemového domovního odpadu, svozům suti a odvozům komunálního odpadu vč svozu a likvidace odpadu ADR! (všech skupin nebezpečnosti!). Široká nabídka těchto víceúčelových kontejnerů navíc umožňuje zákazníkům přistavení jednotlivých kontejnerů na odpad v závislosti na typu a velikosti likvidovaného odpadu nebo například odvozu suti. Přistavování vybraného kontejnerů výrazně ušetří Vaše finanční prostředky.

Naše nabídka kontejnerů na odpad v závislosti s vybraným odvozem odpadu je od velikosti 2,5 m3 do 18 m3. Dostatečný počet kontejnerů na odpad a naše bohaté zkušenosti z této oblasti jsou pro odběratele zárukou úspěšnosti i u tak náročných akcí, jako jsou například sběr velkoobjemového občanského odpadu z obcí a městských částí.

U obou dvou typů odpadu lze objednat kontejner na libovolnou dobu pronájmu. Kontejner Vám bude přistaven přímo na místo určení s následnou likvidací vzniklého odpadu. Pro bližší informace nás kontaktujte, rádi Vám poradíme a dohodneme podrobnosti.

Rychlá poptávka

Kontaktní údaje:

 

Jméno a příjmení:Společnost:Telefon:E-mail:Napište nám bližší informace:

Po odeslání Vás budeme obratem kontaktovat a domluvíme s Vámi podrobnosti, děkujeme.

 


fake rolex orologi replica replica uhren replica watches